O mně

Já jsem Anička. Ta Anička, po které se sirupy jmenují a která je tak vymazleně vyrábí. Sirupy pro vás dělám s láskou a naprosto stejně, jako je léta vařím pro svoji rodinu a přátele. Ručně, poctivě a z nejlepších surovin.

Bylinky pocházejí z prověřených čistých zdrojů a lokalit. Některé trhám kvítek po kvítku v přírodě, některé jsou z bylinkových zahrádek našich českých maminek, tetiček a babiček.
Veškeré suroviny mi projdou několikrát rukama a tak máme 100% jistotu o jejich kvalitě a čistotě.

Myslím na přírodu. Myslete se mnou…

Přemýšlím o spotřebních materiálech – o jejich recyklaci a novém koloběhu ve společnosti. Ze všech sil se snažím minimalizovat obalový odpad. Proto používám zejména znovu použitelné skleničky, posílám zboží v již použitých (ale samozřejmě čistých a bezvadných) krabicích a balíky vyplňuji letáky namísto plastových výplní. I vy můžete pomoci přírodě a snížit spotřebu zboží a produkci odpadu. A koneckonců i ušetřit pár kaček ;-).

Nevyhazujte skleničky:

Snadno sloupnete etiketu a máte pěknou dózu na zavařování, uskladnění červené čočky nebo uložení přebytečných knoflíků.

Krabice můžete doma využít:

Zapojuji se do recyklace krabic – když nějaký velkoobchod nevyužije všechny krabice, které si nechal vyrobit, díky této myšlence je nevyhodí, ale nabídne je dále. A takové krabice já ráda koupím a využiji na poslání sirupů k vám domů. Ani vy krabice nevyhazujte a využijte je jako skvělého pomocníka do skladovacích prostor – třeba na ukládání sezónního zboží, jako jsou vánoční ozdoby, nebo z nich vyrobte pěkné pořadače do šuplíku na hračky.
Případně krabici přenechte své kočce, ta už si poradí ;-).

Vycházím vstříc …

Máte nějaký dotaz, přání, nabídku ke spolupráci nebo snad jen touhu na doručovací krabici mít nakresleného slona? Napište mi! Ráda dělám lidem radost a vycházím vstříc (pokud je to v mých silách). Věřím myšlence, že když udělám radost někomu já, dotyčný ji pak udělá někomu dalšímu a tím se spustí celý řetězec, kterým se dá udělat radost mnoha lidem. Myslete na to … každý den …

A nakonec i nějaké povinné údaje …

Jak mě můžete kontaktovat?
Starým dobrým dopisem, ideálně ručně psaným … takový potěší nejvíce.

Osobní návštěva či osobní odběr NENÍ MOŽNÝ!

Anna Valecká – Aniččiny sirupy
Seifertova 787/20
130 00 Praha 3

Ale zvládáme i modernější způsoby:

Telefon: 605413293 (T-mobile)
E-mail: info@aniccinysirupy.cz
Sekce „Napište mi“

A taky trendy způsoby:

Jsme na Facebooku, Twitteru, Pinterestu … prokliky najdete v pravé části stránek nahoře i dole 😉 .

Další potřebné údaje:
Ičo: 76058816
Účet: 2200990271/2010 (Fio banka a.s.)